O czym jest ten blog?

Autor bloga z pozoru jest zupełnie przeciętnym człowiekiem. Jest jednak coś, co wyróżnia go z tłumu: to jego pasja. A wiąże się ona z komunikacją w wielu jej aspektach – począwszy od jej infrastruktury, poprzez organizację transportu publicznego, aż po motoryzację i inżynierię.

Teraz przyszedł czas na założenie bloga dotyczącego owej pasji. Chęć dzielenia się wiedzą i ciekawostkami związanymi z ogólnie pojętą komunikacją sprawiła, że oddany jej pasjonat będzie pisał o tym, co już wie, a co może przydać się innym hobbystom, wielbicielom motoryzacji, a nawet podróżnikom. Dodatkowo podzieli się też tym, czego dowiedział się dopiero co, wgłębiając się w tematykę postępu w zakresie różnych aspektów komunikacji.

Na blogu znajdą się różne ciekawe materiały, traktujące o ewolucji komunikacji, jej zmieniającym się wizerunku i stosowanych w niej rozwiązaniach. Samo szukanie tego typu informacji jest pasjonujące. To temat rzeka i nie sposób go wyczerpać, ale można oswoić, usystematyzować i podzielić się z innymi.